Акції офіційного сервісного центру Renault Кий Авто

ПРОКАЧАЙ СВІЙ RENAULT

Оригінальні аксесуари Renault надають автомобілю індивідуальності та виокремлюють його з-поміж інших, а також надають змогу зробити свій автомобіль Renault більш практичним у використанні. Можна розширити можливості автомобіля відповідно до свого стилю життя: експлуатація в місті, подорожі на природу, або поїздки по бездоріжжю.

Аксесуари розробляються спеціально під кожну модель. Вони цілком відповідають технічним характеристикам та геометрії автомобіля, бо створені та протестовані інженерами Renault.

Завдяки спеціальній пропозиції від компанії Renault в Україні пропонується придбати оригінальні аксесуари для Дизайну та Персоналізації зі знижкою* до 25%. А саме аксесуари таких товарних груп:

 • захисні накладки на двері та колісні арки,
 • спортивний обвіс,
 • дефлектор вікон,
 • тонувальна плівка,
 • колесо в зборі,
 • легкосплавні диски,
 • ковпаки коліс,
 • датчик тиску в шинах,
 • підлокітники,
 • сидіння дитяче,
 • текстильні килимки салону,
 • спортивні накладки на педалі,
 • захисні накладки на пороги дверей та багажника.

 

Серед зареєстрованих в My Renault учасників акції, які придбали акційні аксесуари на суму від 5 000 грн. з ПДВ, буде розіграно коштовний приз** – сертифікат на придбання аксесуарів Renault загальною вартістю 15 000 грн. (з ПДВ).

 

Тільки в офіційній дилерській мережі Renault професійні майстри допоможуть підібрати та встановити аксесуари зі збереженням гарантії на автомобіль, та надати гарантією на продукцію та її встановлення. Використання оригінальних аксесуарів – це гарантія якості та надійності.

 

*Під «знижкою» маються на увазі знижки до 25% від рекомендованої роздрібної ціни на певній перелік аксесуарів. Ознайомитися з переліком основних аксесуарів на які діють знижки, можливо за посиланням https://www.renault.ua/accessories-shop.html, обравши модель, яка вас цікавить, дізнатися рекомендовану звичайну вартість (до надання знижки) та рекомендовану акційну вартість, за артикулярним номером можна на сайті: www.parts.renault.ua. Розмір знижки та вартість аксесуарів є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Повний перелік акційних товарів та остаточну вартість аксесуарів дізнавайтеся в Кий Авто за тел: (044) 536-96-97. Акція діє з 12.04.2021 до 30.06.2021 року.

**Під призом мається на увазі: сертифікат на придбання аксесуарів Renault загальною вартістю 15 000 грн з ПДВ. Приз розігрується серед учасників Акції, які зареєстровані у “My Renault” www.my.renault.com та здійснили покупку акційних аксесуарів на суму від 5 000 грн с ПДВ  протягом періоду дії Акції. Дату визначення Переможця буде призначено протягом 30 днів після завершення терміну дії акції. У випадку змін інформація буде розміщена на сайті www.renault.ua.

 

ВИГІДНА ВЕСНЯНА ДІАГНОСТИКА

alt

З 5 квітня до 31 травня 2021 р. всім клієнтам офіційного сервісу Renault пропонується комплекс діагностичних послуг автомобіля за ціною 199 грн з ПДВ1.

У комплекс включені:

·         діагностика підвіски (в тому числі перевірка залишкової товщини гальмівних колодок і дисків);

·         діагностика стану шин (в тому числі перевірка залишкової глибини протектора і стану шин);

·         перевірка рівнів робочих рідин та якості гальмівної і охолоджуючих рідин;

·         діагностика АКБ.

 

Крім того, в рамках сервісної Акції «Вигідна весняна діагностика» власник автомобіля Renault отримує можливість:

·         виконати заміну деталей підвіски та рульового управління із знижками до 30% на запасні частини та до 10% на роботи2;

·         придбати літню рідина склоомивача об'ємом 5 л за акційною ціною 145 грн. з ПДВ2;

·         придбати дезінфікуючий аерозоль для салону автомобіля за акційною ціною 365 грн. з ПДВ2.

 

Серед зареєстрованих в My Renault учасників Акції будуть розіграні коштовні призи3 - комплект коліс в зборі, комплект зимових шин, відеореєстратор, за умови проведення ними в офіційній дилерській мережі Renault операцій із заміни гальмівних колодок або гальмівних дисків, або амортизаторів, або пружин підвіски, або важелів підвіски.

 

MY RENAULT

Компанія Renault в Україні рекомендує ВСІМ власникам автомобілів бренду RENAULT зареєструватися в особистому кабінеті власника «MY RENAULT» через офіційний сайт компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

Власники Renault за допомогою сервісу MY RENAULT отримують можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі.

 

1 Вказана вартість діагностики підвіски (Акційної Діагностики) є рекомендованою на період Акції, та діє за умови виконання операцій із заміни запасних частин за результатами діагностики у дилера Renault. Остаточна вартість діагностики встановлюється дилерами та може відрізнятись від рекомендованої.

2 Маються на увазі знижки до 30% від роздрібної ціни на запчастини підвіски та гальмівної системи та до 10% на роботу з їх заміни у період дії Акції. Знижки на акційні запасні частини надаються за умови їх встановлення в офіційного дилера Renault. Перевірити належність деталі до акційного асортименту, звичайну рекомендовану вартість (до надання знижки) та акційну рекомендовану вартість за артикулярним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua. Рекомендована роздрібна акційна ціна на літню рідину склоомивача 5л становить 145 грн з ПДВ, на аерозоль для очистки салону автомобіля – 365 грн з ПДВ. Розмір знижки та акційна вартість запчастин є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах.

Про остаточно встановлену дилером вартість робіт та запчастин дізнавайтесь безпосередньо в Кий Авто або за тел: (044) 536-96-97.

3 Під призами маються на увазі: комплект коліс в зборі (литі диски + зимові шини), комплект зимових шин, універсальний відеореєстратор. Призи Акції розігруються серед власників легкових автомобілів RENAULT і DACIA (окрім моделей Master та Trafic), які прийняли участь в Акції та виконали операції по заміні гальмівних колодок або гальмівних дисків, або амортизаторів, або пружин підвіски, або важелів підвіски в офіційному дилерському центрі Renault протягом періоду дії Акції та зареєструвалися у “My Renault” на www.my.renault.com. Дата визначення Переможців – 13 липня 2021 року. У випадку змін інформація буде розміщена на сайті www.renault.ua. В разі обмеження можливості участі в Акції у зв’язку із введенням обмежень пересувань з метою забезпечення боротьби із поширенням з Covid-19, строк Акції може бути продовжений та дата розіграшу призів – перенесена, про що Організатор повідомить на своєму сайті www.renault.ua. Розіграш призів проводить АТ «Рено Україна» за адресою: м. Київ, вул. Сім’ї Прахових 58/10.

Детально про умови та місце проведення Акції, в тому числі умови отримання призів та заохочень Акції (вигоди), дізнавайтесь на сайті www.renault.ua.

 

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ ПОСТГАРАНТІЙНОГО ПАРКУ "ВІК МАЄ ЗНАЧЕННЯ"

"Вік має значення" – це програма лояльності постгарантійного парку, завдяки якій автомобілі віком від 5 років мають можливість отримати вигоду* на обслуговування в офіційному сервісному центрі Renault Кий Авто.

 

ДЕТАЛЬНІ УМОВИ:

Хто отримує вигоду?

Кожен власник автомобіля Renault / Dacia (фізична та юридична особа) старше 5 років (починаючи з 2015 року випуску).

Що Ви отримуєте?

20% знижки на придбання оригінальних запасних частин Renault і роботи з їх встановлення (крім малярно-рихтувальних робіт і робіт зі встановлення ГБО).

Знижки за програмою не додаються і не підсумовуються до знижок за сервісними акціями, що проводяться в дилерській мережі Renault.

Знижка не поширюється на запчастини MOTRIO, на аксесуари, газобалонне обладнання, шини, моторні та трансмісійні мастила, кузовні запчастини і роботи з їх встановлення.

Знижка дійсна тільки за умови придбання та встановлення запасних частин в офіційних сервісних центрах Renault.

 

*Під вигодою мається на увазі зниження звичайної ціни на розмір знижки. Розмір знижки є рекомендованим. Звичайні рекомендовані роздрібні ціни на запасні частини можна дізнатись на сайті parts.renault.ua. Остаточні роздрібні ціни з урахуванням знижки встановлюються дилером самостійно, за інформацією необхідно звернутись до відділу сервісу Кий Авто за тел: (044) 536-96-97. Знижки за даною програмою не додаються та не підсумовуються до знижок по сервісних акціях, які проводяться в дилерській мережі Renault. Пропозиція поширюється на всі моделі Renault / Dacia, починаючи з 2015 року виробництва включно, на оригінальні запасні частини та роботи з їх встановлення в офіційній дилерській мережі Renault. Пропозиція не розповсюджується на аксесуари, газобалонне обладнання, шини, моторні та трансмісійні мастила, кузовні запчастини та роботи з їх встановлення. 

Пропозиція діє з 01.12.2020 до 31.12.2021. Компанія Renault залишає за собою право змінювати умови та строки дії пропозиції. Деталі в автосалоні або по тел.: (044) 536-96-97

 

Отримайте вигідну сервісну пропозицію на Ваш Renault та Dacia в Кий Авто!

ПРОКАЧАЙ СВІЙ RENAULT