СЕЗОННА ПРОПОЗИЦІЯ: КОЛЕСО В ЗБОРІ З ВИГОДОЮ
alt

Настав час для підготовки автомобілів Renault до безпечних та комфортних подорожей в складних погодних умовах осені та зими. В цей період особливу увагу варто звернути на колеса та диски. Колеса - це важлива деталь автомобіля, від якої багато в чому залежить безпека пересування.

За допомогою оригінальних Коліс в зборі можна зробити свій RENAULT практичнішим у використанні, розширивши його можливості відповідно до свого стилю життя: подорожі на природу, поїздки по бездоріжжю або експлуатація в місті. Зимові шини, що встановлені на колесах, забезпечують надійне зчеплення з дорожнім покриттям в складних погодних умовах, особливо при гальмуванні на снігу, та мають подвійний текстильний корд.

Завдяки спеціальній пропозиції в акційний період є можливість придбати колеса в зборі на литих дисках зі знижкою до 10% від рекомендованої роздрібної вартості. А в порівнянні із сумарними витратами на окремі складові та шиномонтаж вигода може скласти до 22%.

Колеса в зборі, що розроблені спеціально для моделей Duster, Logan, Sandero та Sandero Stepway, протестовані інженерами Renault та цілком відповідають технічним характеристикам та дизайну автомобіля. Вони зібрані та збалансовані за допомогою професійного обладнання та з дотриманням усіх технічних вимог виробників шин та автомобіля.  Колеса в зборі на литих дисках мають вентиляційні отвори для покращення охолодження гальм та є легшими за вагою в порівнянні із колесами зі сталевими дисками, що позитивно відбивається на динаміці автомобіля та витратах пального.

Додатково клієнти, які у період з 11 жовтня до 31 грудня 2021 придбають акційний комплект коліс в зборі, отримають можливість безкоштовного зберігання комплекту коліс із сезонними літніми шинами (4 шт.) у шинному готелі Кий Авто до кінця поточного зимового сезону (до 31.03.2022 року).

 

¹ Під «знижкою» маються на увазі знижки до 10% від роздрібної ціни на колесо в зборі у період дії спеціальної пропозиції. Перевірити належність деталі до асортименту, який включений до списку  спеціальної пропозиції, звичайну рекомендовану вартість (до надання знижки) та рекомендовану вартість, яка діє в період спеціальної пропозиції, за артикулярним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua. Розмір знижки та вартість, яка діє в період спеціальної пропозиції, запчастин є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Про встановлену дилером вартість робіт та запчастин, які діють в період спеціальної пропозиції, а також їх звичайну вартість дізнавайтесь безпосередньо в Кий Авто.  Пропозиція діє з 11.10.2021 по 31.12.2021 року, за наявності товару на складі. Кількість товару обмежена. Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображень товару використаних на сайті.

² Під комплектом коліс у зборі мається на увазі 4 литих диска з 4-ма центральними ковпачками і 4 ніпелями, на яких встановлені 4 збалансовані зимові шини.

Деталі в автосалоні або по тел.: (044) 536-96-97

 

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ ЗАХИЩАЮТЬ ВАШ RENAULT

alt

За допомогою оригінальних аксесуарів можна не лише захистити свій Renault від негоди, а й зробити його практичнішим у використанні, розширивши його можливості відповідно до свого стилю життя: подорожі на природу, поїздки по бездоріжжю або експлуатація в місті. 

Завдяки спеціальній пропозиції від компанії Renault в Україні є можливість придбати необхідні оригінальні аксесуари для захисту автомобіля в холодний сезон зі знижкою* до 25% серед таких товарних груп: бризковики, підкрилки, килимки гумові, піддони та килими багажного відсіку гумові, дефлектори вікон, захист днища, захист трансмісії та редуктора, антиковзальні трапи, захисні накладки кузова, антиковзальні ланцюги.

Оригінальні аксесуари Renault виокремлюють автомобіль з-поміж інших та надають автомобілю індивідуальності. Розроблені спеціально для кожної моделі, аксесуари створені та протестовані інженерами Renault, тому цілком відповідають технічним характеристикам та дизайну автомобіля.

Серед зареєстрованих в My Renault учасників акції, які придбали акційні аксесуари на суму від 3 000 грн. з ПДВ,буде розіграно приз** – комплект зимових шин «NOKIAN NORDMAN» (у кількості 4 шт.).

 

*Під «знижкою» маються на увазі знижки до 25% від рекомендованої роздрібної ціни на певній перелік аксесуарів. Ознайомитися з переліком основних аксесуарів на які діють знижки, можливо за посиланням https://www.renault.ua/accessories-shop.html, обравши модель, яка вас цікавить, дізнатися рекомендовану звичайну вартість (до надання знижки) та рекомендовану акційну вартість, за артикулярним номером можна на сайті: www.parts.renault.ua.  Розмір знижки та вартість аксесуарів є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Повний перелік акційних товарів та остаточну вартість аксесуарів дізнавайтеся у відділі сервісу Кий Авто. Акція діє з 15.09.2021 до 30.11.2021 року. Детально про умови за тел: (044) 536-96-97.

**Під призом мається на увазі: комплект зимових шин «NOKIAN NORDMAN» у кількості 4 (чотири) штуки або аналогічні шини за характеристиками та властивостями інших виробників. Приз розігрується серед учасників Акції, які зареєстровані у “My Renault” www.my.renault.com та здійснили покупку акційних аксесуарів на суму від 3 000 грн с ПДВ  протягом періоду дії Акції. Дату визначення Переможця буде призначено після закінчення Акції  - тобто після 30.11.2021. У випадку змін інформація буде розміщена на сайті www.renault.ua.

МАНДРУЙ ВПЕВНЕНО З RENAULT
alt

Осінь – період для підготовки автомобіля Renault до зими. Необхідно переконатися, що з настанням несприятливих погодних умов подорожі автомобілем й надалі будуть безпечними та комфортними. Тому з 27 вересня до 21 листопада 2021 року компанія Renault в Україні запускає акцію «Мандруй впевнено з Renault».

В період акції Клієнтам офіційного сервісу Renault Кий Авто пропонується виконати діагностику підвіски за 199 грн.1, яка включає в себе:

 • діагностику підвіски, в тому числі перевірку залишкової товщини та візуальний огляд гальмівних колодок та дисків;
 • огляд стану шин, в тому числі перевірку залишкової глибини протектора;
 • перевірку рівнів робочих рідин та якості гальмівної і охолоджуючих рідин;
 • діагностику АКБ.
 • виконати заміну деталей підвіски та рульового управління зі знижкою до 30% на запчастини та 10% на роботи2;
 • знижки до 20% на сталеві диски;
 • придбати зимову рідину склоомивача 5 л за акційною ціною 229 грн. з ПДВ2;
 • придбати дезінфікуючий аерозоль для салону автомобіля за акційною ціною 365 грн. з ПДВ2.

Вчасна якісна перевірка підвіски, рульового управління, гальмівної системи та кваліфікована заміна деталей підготують авто до суворих зимових доріг, а справні акумулятор, щітки склоочисника, достатня кількість рідини омивача допоможуть уникнути непередбачених зупинок.

 

Клієнти, які в період акції виконають наступні умови, мають право отримати в подарунок3 карту допомоги в дорозі Renault Assistance+:

 • обслуговування постгарантійного автомобіля;
 • реєстрація в сервісі My Renault;
 • протягом періоду дії акції були виконані операції із заміни амортизаторів, або гальмівних колодок, або гальмівних дисків, або пружин підвіски, або важелів підвіски.
 • загальна вартість робіт та запчастин становить більше 3 500 грн з ПДВ.

Карта Renault Assistance+ дозволяє своєму власнику протягом року отримувати інформаційно-консультаційну допомогу в дорозі, а також в рамках ліміту 1000 грн отримати послуги евакуації в разі поломки автомобіля або ДТП на території України.

 

1 Вказана вартість діагностики підвіски (Акційної Діагностики) є рекомендованою на період Акції, та діє за умови виконання операцій із заміни запасних частин за результатами діагностики у дилера Renault. Остаточна вартість діагностики встановлюється дилерами та може відрізнятись від рекомендованої.

2 Маються на увазі знижки до 30% від роздрібної ціни на запчастини підвіски та гальмівної системи та до 10% на роботи з їх заміни у період дії Акції. Знижки на акційні запасні частини надаються за умови їх встановлення в офіційного дилера Renault. Перевірити належність деталі до акційного асортименту, звичайну рекомендовану вартість (до надання знижки) та акційну рекомендовану вартість за артикулярним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua. Рекомендована роздрібна акційна ціна на зимову рідину склоомивача 5л становить 229 грн з ПДВ, на аерозоль для очистки салону автомобіля – 365 грн. з ПДВ. Розмір знижки та акційна вартість запчастин є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Про остаточно встановлену дилером вартість робіт та запчастин дізнавайтесь безпосередньо в обраному дилерському центрі Renault.

3 Під подарунком мається на увазі можливість придбати карту Renault Assistance+ «Базовий рівень» за 1 грн з ПДВ.

Детальнішу інформацію можна також отримати за телефоном: (044) 536-96-97

 

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ ПОСТГАРАНТІЙНОГО ПАРКУ "ВІК МАЄ ЗНАЧЕННЯ"

"Вік має значення" – це програма лояльності постгарантійного парку, завдяки якій автомобілі віком від 5 років мають можливість отримати вигоду* на обслуговування в офіційному сервісному центрі Renault Кий Авто.

 

ДЕТАЛЬНІ УМОВИ:

Хто отримує вигоду?

Кожен власник автомобіля Renault / Dacia (фізична та юридична особа) старше 5 років (починаючи з 2015 року випуску).

Що Ви отримуєте?

20% знижки на придбання оригінальних запасних частин Renault і роботи з їх встановлення (крім малярно-рихтувальних робіт і робіт зі встановлення ГБО).

Знижки за програмою не додаються і не підсумовуються до знижок за сервісними акціями, що проводяться в дилерській мережі Renault.

Знижка не поширюється на запчастини MOTRIO, на аксесуари, газобалонне обладнання, шини, моторні та трансмісійні мастила, кузовні запчастини і роботи з їх встановлення.

Знижка дійсна тільки за умови придбання та встановлення запасних частин в офіційних сервісних центрах Renault.

 

*Під вигодою мається на увазі зниження звичайної ціни на розмір знижки. Розмір знижки є рекомендованим. Звичайні рекомендовані роздрібні ціни на запасні частини можна дізнатись на сайті parts.renault.ua. Остаточні роздрібні ціни з урахуванням знижки встановлюються дилером самостійно, за інформацією необхідно звернутись до відділу сервісу Кий Авто за тел: (044) 536-96-97. Знижки за даною програмою не додаються та не підсумовуються до знижок по сервісних акціях, які проводяться в дилерській мережі Renault. Пропозиція поширюється на всі моделі Renault / Dacia, починаючи з 2015 року виробництва включно, на оригінальні запасні частини та роботи з їх встановлення в офіційній дилерській мережі Renault. Пропозиція не розповсюджується на аксесуари, газобалонне обладнання, шини, моторні та трансмісійні мастила, кузовні запчастини та роботи з їх встановлення. 

Пропозиція діє з 01.12.2020 до 31.12.2021. Компанія Renault залишає за собою право змінювати умови та строки дії пропозиції. Деталі в автосалоні або по тел.: (044) 536-96-97

 

Отримайте вигідну сервісну пропозицію на Ваш Renault та Dacia в Кий Авто!