Підготуй свій Renault до нового сезону 2021 вигідно в Кий Авто.

Шановні клієнти!

Не втрачайте нагоди скористатись вигідною пропозицією* від Кий Авто на перевірку Вашого Renault після справжньої екстремальної зими.

В період акції Клієнтам офіційного сервісу Renault Кий Авто пропонується перевірка/регулювання розвал-сходження на 3D-стенді БОНУСОМ за наступних умов**:

 • При проходженні повного регламентного ТО;
 • При ремонті ходової частини від 4000 грн. з ПДВ.

*Акція діє в ТОВ «Кий Авто Центр» з 19.02.2021 по 14.03.2021. Економія від 1044,00 грн.

**Під «Бонусом» мається на увазі перевірка/регулювання розвал-сходження на 3D-стенді за 1грн.ТОВ «Кий Авто Центр» залишає за собою право змінювати умови акції. Детальна інформація у відділі сервісу Renault Кий Авто або за тел: (044) 536-96-97

Акції офіційного сервісного центру Renault Кий Авто

СЕРВІСНА АКЦІЯ «ЗИМОВЕ ТО 2021»

alt

Цьогорічна зима дивує мінливими погодними умовами, тому важливо завжди бути готовими до безпечних подорожей автомобілем. Акція «Зимове ТО 2021» від Renault привертає увагу клієнтів до питань безпеки та обслуговування автомобілів, та пропонує додаткові вигоди протягом періоду дії акційних умов*:

 • економію до 30% на запчастини для ТО, 10% на роботи із їх встановлення!
 • можливість виграти коштовні призи!

Акція триватиме з 21 січня до 21 березня 2021 року.

В період акції Клієнтам офіційного сервісу Renault Кий Авто пропонуються вигідні умови на проходження комплексного ТО, яке включає 29 операцій і 87 перевірок в контрольних точках, або знижки на окремі запчастини для ТО та роботи*:

 • до 30% на запасні частини для технічного обслуговування (фільтри, ремені, свічки, експлуатаційні рідини, акумуляторні батареї та ін.) та 10% на роботи по їх заміні;
 • до 15% на моторні оливи;
 • до 30% на комплекти ременів ГРМ та додаткове обладнання;
 • до 25% на запчастини Motrio;
 • зимова рідина склоомивача 5л за акційною ціною 230 грн. з ПДВ.

Серед зареєстрованих в My Renault учасників акції будуть розіграні коштовні призи -  три електричні самокати, за умови проведення ними операції із заміни оливи і фільтра, або заміни ременя ГРМ, або повного ТО свого автомобіля в дилерській мережі Renault.

 

Про особистий кабінет My Renault

Компанія Renault в Україні рекомендує всім власникам автомобілів бренду Renault зареєструватися в My Renault на офіційному сайті компанії www.renault.ua, або на сайті www.my.renault.ua.

My Renault – це особистий кабінет клієнта Renault на офіційному сайті, який дозволяє зареєстрованим клієнтам мати більш цікаві умови в рамках акційних пропозицій. Власники Renault за допомогою сервісу My Renault отримують можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі. Клієнту надається особистий кабінет, в якому можливо:

 • отримувати ексклюзивні пропозиції саме для автомобіля клієнта;
 • економити при використанні акційних пропозицій;
 • дізнаватися про новини бренда;
 • завжди бути на зв'язку з дилером і представництвом;
 • отримувати необхідні послуги/допомогу в найбільш стислі терміни;
 • висловлювати свої побажання та коментарі щодо рівня обслуговування офіційними дилерами і марки в цілому;
 • ефективно планувати події по автомобілю.

 

*Детально про умови Акції дізнавайтесь за тел: (044) 536-96-97. Знижка на запчастини та оливи надається за умови їх встановлення в офіційному дилерському центрі Renault. Знижки поширюються тільки для клієнтів, які зареєстровані в системі My Renault www.my.renault.ua. Надання знижок в акційний період клієнтам, які не встановили запчастини у офіційного дилера та/або не зареєстровані в My Renault, але є постійними клієнтами сервісу, можливе на розсуд дилера. Умови акції діють як для фізичних, так і для юридичних осіб з автомобілями української реєстрації.

 

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ ПОСТГАРАНТІЙНОГО ПАРКУ "ВІК МАЄ ЗНАЧЕННЯ"

"Вік має значення" – це програма лояльності постгарантійного парку, завдяки якій автомобілі віком від 5 років мають можливість отримати вигоду* на обслуговування в офіційному сервісному центрі Renault Кий Авто.

 

ДЕТАЛЬНІ УМОВИ:

Хто отримує вигоду?

Кожен власник автомобіля Renault / Dacia (фізична та юридична особа) старше 5 років (починаючи з 2015 року випуску).

Що Ви отримуєте?

20% знижки на придбання оригінальних запасних частин Renault і роботи з їх встановлення (крім малярно-рихтувальних робіт і робіт зі встановлення ГБО).

Знижки за програмою не додаються і не підсумовуються до знижок за сервісними акціями, що проводяться в дилерській мережі Renault.

Знижка не поширюється на запчастини MOTRIO, на аксесуари, газобалонне обладнання, шини, моторні та трансмісійні мастила, кузовні запчастини і роботи з їх встановлення.

Знижка дійсна тільки за умови придбання та встановлення запасних частин в офіційних сервісних центрах Renault.

 

*Під вигодою мається на увазі зниження звичайної ціни на розмір знижки. Розмір знижки є рекомендованим. Звичайні рекомендовані роздрібні ціни на запасні частини можна дізнатись на сайті parts.renault.ua. Остаточні роздрібні ціни з урахуванням знижки встановлюються дилером самостійно, за інформацією необхідно звернутись до відділу сервісу Кий Авто за тел: (044) 536-96-97. Знижки за даною програмою не додаються та не підсумовуються до знижок по сервісних акціях, які проводяться в дилерській мережі Renault. Пропозиція поширюється на всі моделі Renault / Dacia, починаючи з 2015 року виробництва включно, на оригінальні запасні частини та роботи з їх встановлення в офіційній дилерській мережі Renault. Пропозиція не розповсюджується на аксесуари, газобалонне обладнання, шини, моторні та трансмісійні мастила, кузовні запчастини та роботи з їх встановлення. 

Пропозиція діє з 01.12.2020 до 31.12.2021. Компанія Renault залишає за собою право змінювати умови та строки дії пропозиції. Деталі в автосалоні або по тел.: (044) 536-96-97

 

Отримайте вигідну сервісну пропозицію на Ваш Renault та Dacia в Кий Авто!