RENAULT ЗАПРОШУЄ НА ЛІТНЄ ТО

alt

Технічне обслуговування (ТО) від Renault - цілий комплекс «процедур» для підтримки продуктивності автомобіля, який слід проводити на регулярній основі. Крім заміни оливи, ТО автомобіля Renault включає в себе 29 технічних операцій та 87 перевірок в контрольних точках.

 

З 15 липня до 9 вересня 2021 року в офіційному дилерському центрі Renault Кий Авто проводиться сервісна акція «Знижки на ТО для вашого Renault».

В період акції Клієнтам офіційного сервісу Renault пропонується виконати ТО зі знижками*:

 • до 30% на запасні частини і 10% на роботи по їх заміні;
 • до 15% на моторні оливи;
 • до 30% на комплекти ременів ГРМ та додаткове обладнання;
 • а також придбати дезінфікуючий аерозоль для салону автомобіля за акційною ціною 369 грн. з ПДВ.

 

Серед учасників Акції будуть розіграні призи** - один комплект коліс в зборі (литі диски + зимові шини), два комплекти зимових шин призи будуть розіграні серед Клієнтів, які:

 • в період Акції зареєструються онлайн на сервіс через «Калькулятор ТО» за посиланням https://www.renault.com.ua/uk/maintenance-calc
 • та за результатами запису через «Калькулятор ТО» відвідають Кий Авто і в період Акції виконають в нього операції із «заміни оливи двигуна та фільтра», або «заміни комплекту ременя ГРМ», або «виконають будь-яке регламентне ТО».

 

*Під знижками маються на увазі знижки до 30% від роздрібної ціни на запчастини для технічного обслуговування автомобілів Renault та знижка до 10% на роботи з їх заміни, знижки до 15% на моторні оливи, знижки до 30% на комплекти ременів ГРМ. Знижки на запчастини та оливи надаються за умови їх встановлення в офіційному дилерському центрі Renault у період дії Акції. Перевірити належність деталі до акційного асортименту, звичайну рекомендовану вартість (до надання знижки) та акційну рекомендовану вартість за артикульним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua. Рекомендована роздрібна акційна ціна дезінфікуючого аерозолю для салону автомобіля складає 369 грн з ПДВ. Зазначені розміри знижок та акційна вартість запчастин та робіт є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Про встановлені дилерами знижки та акційну вартість робіт та запчастин дізнавайтесь безпосередньо в Кий Авто. Акція діє з 15.07.2021 до 09.09.2021 року.

 

**Під призами маються на увазі: комплект коліс в зборі (4 литих диска з центральними ковпачками і ніпелями, на яких встановлені збалансовані зимові шини Nokian), два  комплекти зимових шин. Призи Акції розігруються серед власників автомобілів RENAULT, які виконали умови участі в Акції: записалися на сервіс в Сервісний центр за допомогою електронної онлайн форми «Калькулятор ТО» за посиланням: www.renault.ua/maintenance/maintenance-calc.html таза результатами запису через електронну онлайн форму «Калькулятор ТО» звернулися до Сервісного центру протягом Періоду дії Акції та виконали там операції із заміни моторної оливи та фільтра оливи, або комплекту ременя ГРМ, або провели будь-яке регламентне ТО, що передбачено інструкцією із експлуатації автомобіля. Якщо Учасник провів будь-який інший ремонт, який не зазначено вище, такий  Учасник не отримує право на участь у розіграші Призів Акції. Дата визначення Переможців – 22 вересня 2021 року. У випадку змін інформація буде розміщена на сайті www.renault.ua. В разі обмеження можливості участі в Акції у зв’язку із введенням обмежень пересувань з метою забезпечення боротьби із поширенням  з Covid-19, строк Акції може бути продовжений та дата розіграшу перенесена, про що Організатор повідомить на своєму сайті www.renault.ua. Якщо зазначені обмеження будуть повністю зняті, строк розіграшу Призів відбудеться не пізніше 30 днів з моменту дати закінчення Акції. Про визначення дати розіграшу Призів буде повідомлено на Інтернет-сайті Організатора www.renault.ua.

 

Детально про умови та місце проведення Акції, в тому числі умови отримання призів та заохочень Акції (вигоди), дізнавайтесь на сайті www.renault.ua.

КОМФОРТНО ПОДОРОЖУВАТИ З АКСЕСУАРАМИ RENAULT

alt

 

З 19 липня до 31 серпня 2021 року компанія Renault в Україні запускає акцію «Візьми комфорт Renault в дорогу» .

Оригінальні аксесуари Renault надають автомобілю індивідуальності та виокремлюють автомобіль з-поміж інших. Розроблені спеціально для кожної моделі, аксесуари створені та протестовані інженерами Renault, тому цілком відповідають технічним характеристикам та дизайну автомобіля.

Подорожувати влітку по місту, чи за містом на улюбленому автомобілі Renault - завжди гарна ідея. А завдяки спеціальній пропозиції від компанії Renault в Україні є можливість придбати необхідні оригінальні аксесуари зі знижкою* до 25% серед таких товарних груп:

 • мультимедійні автомобільні системи та автомагнітоли;
 • акустичні автомобільні системи;
 • тримачі смартфона, або планшета;
 • обладнання бездротової зарядки;
 • відео реєстратори;
 • GPS навігатори.

За допомогою оригінальних аксесуарів можна зробити свій автомобіль Renault більш практичним у використанні та розширити його можливості відповідно  до свого стилю життя: експлуатація в місті, подорожі на природу або поїздки по бездоріжжю. 

Серед зареєстрованих в My Renault учасників акції, які придбали акційні аксесуари на суму від 5 000 грн. з ПДВ,  буде розіграно коштовний приз**.

Тільки в офіційній дилерській мережі Renault професійні майстри допоможуть підібрати та встановити аксесуари зі збереженням гарантії на автомобіль, та надати гарантією на продукцію та її встановлення. Використання оригінальних аксесуарів – це гарантія якості та надійності.

 

Хто краще, ніж Renault подбає про Ваш Renault.

 

*Під «знижкою» маються на увазі знижки до 25% від рекомендованої роздрібної ціни на певній перелік аксесуарів. Ознайомитися з переліком основних аксесуарів на які діють знижки, можливо за посиланням https://www.renault.ua/accessories-shop.html, обравши модель, яка вас цікавить, дізнатися рекомендовану звичайну вартість (до надання знижки) та рекомендовану акційну вартість, за артикулярним номером можна на сайті: www.parts.renault.ua.  Розмір знижки та вартість аксесуарів є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Повний перелік акційних товарів та остаточну вартість аксесуарів дізнавайтеся в обраного дилера. Акція діє з 19.07.2021 до 31.08.2021 року в офіційній дилерській мережі Renault на території України (крім тимчасово окупованих територій). Детально про умови та місце проведення Акції дізнавайтесь на сайті www.renault.ua.

**Приз розігрується серед учасників Акції, які зареєстровані у “My Renault” www.my.renault.com та здійснили покупку акційних аксесуарів на суму від 5 000 грн с ПДВ  протягом періоду дії Акції. Дату визначення Переможця буде призначено після закінчення Акції  - тобто після 31 серпня 2021 року. У випадку змін інформація буде розміщена на сайті www.renault.ua.

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ ПОСТГАРАНТІЙНОГО ПАРКУ "ВІК МАЄ ЗНАЧЕННЯ"

"Вік має значення" – це програма лояльності постгарантійного парку, завдяки якій автомобілі віком від 5 років мають можливість отримати вигоду* на обслуговування в офіційному сервісному центрі Renault Кий Авто.

 

ДЕТАЛЬНІ УМОВИ:

Хто отримує вигоду?

Кожен власник автомобіля Renault / Dacia (фізична та юридична особа) старше 5 років (починаючи з 2015 року випуску).

Що Ви отримуєте?

20% знижки на придбання оригінальних запасних частин Renault і роботи з їх встановлення (крім малярно-рихтувальних робіт і робіт зі встановлення ГБО).

Знижки за програмою не додаються і не підсумовуються до знижок за сервісними акціями, що проводяться в дилерській мережі Renault.

Знижка не поширюється на запчастини MOTRIO, на аксесуари, газобалонне обладнання, шини, моторні та трансмісійні мастила, кузовні запчастини і роботи з їх встановлення.

Знижка дійсна тільки за умови придбання та встановлення запасних частин в офіційних сервісних центрах Renault.

 

*Під вигодою мається на увазі зниження звичайної ціни на розмір знижки. Розмір знижки є рекомендованим. Звичайні рекомендовані роздрібні ціни на запасні частини можна дізнатись на сайті parts.renault.ua. Остаточні роздрібні ціни з урахуванням знижки встановлюються дилером самостійно, за інформацією необхідно звернутись до відділу сервісу Кий Авто за тел: (044) 536-96-97. Знижки за даною програмою не додаються та не підсумовуються до знижок по сервісних акціях, які проводяться в дилерській мережі Renault. Пропозиція поширюється на всі моделі Renault / Dacia, починаючи з 2015 року виробництва включно, на оригінальні запасні частини та роботи з їх встановлення в офіційній дилерській мережі Renault. Пропозиція не розповсюджується на аксесуари, газобалонне обладнання, шини, моторні та трансмісійні мастила, кузовні запчастини та роботи з їх встановлення. 

Пропозиція діє з 01.12.2020 до 31.12.2021. Компанія Renault залишає за собою право змінювати умови та строки дії пропозиції. Деталі в автосалоні або по тел.: (044) 536-96-97

 

Отримайте вигідну сервісну пропозицію на Ваш Renault та Dacia в Кий Авто!