ПОДОРОЖУЙ УКРАЇНОЮ З ТВОЇМ НОВИМ RENAULT
alt

Шановні клієнти!

Раді повідомити, що ми продовжуємо святкувати 25-ий рік компанії¹ на автомобільному ринку та дарувати майбутнім власникам Renault яскраві емоції від придбання автомобіля в дилерському центрі Кий Авто.

Усім клієнтам, які придбають автомобіль Renault² в нашому дилерському центрі з 1 по 30 червня, надається можливість прийняти участь у розіграші ПОДАРУНКОВОГО СЕРТИФІКАТУ на проживання в готелі одного з найпопулярніших туристичних міст України.

 

Ознайомитись з пропозицією детальніше

ПОДАРУЙТЕ СОБІ НЕЗАБУТНІ ПОДОРОЖІ ЦЬОГО ЛІТА
alt

Безпечні, надійні та універсальні аксесуари Renault здатні розширити межі можливостей Вашого автомобіля і перетворити будь-яку поїздку в яскраву та незабутню пригоду.

Враховуючи, що сезон подорожей вже розпочався, ми підготували для вас акційні пропозиції на аксесуари*, наявність яких значно збільшить вантажомісткість вашого автомобіля:

  • сталеві дуги на дах - ідеально підходять для перевезення кріплень для велосипедів, кріплення для лиж та сноубордів, чи багажного боксу;
  • практичний та міцний багажний бокс, що замикається на ключ для захисту ваших речей;
  • кріплення для велосипедів, лиж та сноубордів;
  • дитяче автокрісло ISOFIX  - незамінний аксесуар, що забезпечить оптимальний захист і безпеку дитини під час ваших поїздок.

 

Ознайомитись з пропозицією детальніше