МІЖНАРОДНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПРОВІВ ЦЕРЕМОНІЮ ВРУЧЕННЯ НАГОРОД AUTOMOBILE GRAND PRIZE AWARDS.

КОНЦЕПТ-КАР RENAULT MORPHOZ ОТРИМАВ ПРИЗ ЗА КРЕАТИВНІСТЬ.

ЛОРЕНС ВАН ДЕН АКЕР НАГОРОДЖЕНИЙ У НОМІНАЦІЇ CREATIV 'EXPERIENCE ЗА КОНЦЕПТ-КАР MORPHOZ

Renault MORPHOZ - це футуристичний автомобіль, що втілює уявлення Renault про індивідуальний електричний транспорт після 2025 року. Він побудований на модульній платформі Альянсу CMF-EV і доступний в декількох версіях з різною потужністю, ємністю акумулятора, пробігом, простором салону і обсягом багажника.

 

НАГОРОДА CREATIV’EXPERIENCE

Переможців Міжнародного автомобільного фестивалю обирає журі, в яке входять експерти з світу автоспорту, архітектури, моди, дизайну, культури та медіа. Нагородами відзначаються найбільш вражаючі автомобільні та художні проекти минулого року.

З огляду на глобальну пандемію, 36-я церемонія відбулася в нетрадиційному форматі. З 27 січня по 7 лютого організатори провели онлайн-виставку, на якій була представлена ​​унікальна колекція концепт-карів, суперкарів і незвичайних моделей.

Renault MORPHOZ виборов нагороду Creativ 'Experience як найбільш інноваційний концепт-кар. Лоренс ван ден Акер отримав трофей на церемонії вручення Гран-прі 29 вересня.

Renault пишається тим, що журі високо оцінило креативність розробників. Ця нагорода відзначає роботу команд над амбітним проектом, в якому втілюються деякі риси автомобілів майбутнього.