Шановні клієнти!

Раді повідомити, що ми продовжуємо святкувати 25-ий рік компанії¹ на автомобільному ринку та дарувати майбутнім власникам Renault яскраві емоції від придбання автомобіля в дилерському центрі Кий Авто.

alt
25 років КИЙ АВТО

Усім клієнтам, які придбають автомобіль Renault² в нашому дилерському центрі з 1 по 30 червня, надається можливість прийняти участь у розіграші ПОДАРУНКОВОГО СЕРТИФІКАТУ на проживання в готелі одного з найпопулярніших туристичних міст України³.

Запрошуємо вас до автосалону Кий Авто для знайомства з моделями RENAULT, отримання повної інформації про автомобілі та максимального задоволення від тест-драйвую. На вас буде чекати пам’ятний сувенір

Крім цього, наші консультанти детально ознайомлять вас з унікальною кредитною програмою "Renault Бонус" та "Renault Bonus+" від Renault Finance, яка дозволяє отримати вигоду від 30 000 до 70 000 грн при купівлі автомобіля в кредит.

 

¹ На автомобільному ринку з 1996 року.

² Участь в розіграші приймають усі клієнти ТОВ «Кий Авто Центр», які придбали автомобіль зі складу на території України в період з 1.06.2021 по 31.06.2021. Під придбанням автомобіля мається на увазі укладення з ТОВ «Кий Авто Центр» договору купівлі-продажу автомобіля марки Renault у термін дії проведення Акції та оформлення усіх необхідних видаткових документів на придбання до 15.07.2021.

³ Сертифікат на проживання для 2-х осіб в готелі терміном на 3 доби: готель Taurus City (м.Львів) у кількості 1шт; готель Gagarinn (м.Одеса) у кількості 1шт; готель AmstelSki (м.Буковель) у кількості 2шт.

⁴ Мається на увазі отримання сувеніру після тест-драйву в період з 1.06.2021 по 30.06.2021. Пропозиція діє тільки в ТОВ «Кий Авто Центр». Умови та термін пропозиції можуть бути змінені.