alt

Шановні Клієнти.

У квітні 2021 року наша компанія відзначає свій 25-ий рік¹ на автомобільному ринку!

Ми щиро вдячні усім, хто допомагає створювати історію нашого автоцентру, за вибір та довіру. Турбота про кожного Клієнта і його автомобілі – основа нашого успіху!

На честь поважної дати для Кий Авто, ми пропонуємо скористатись нашою святковою пропозицією - отримати індивідуальні умови² на придбання автомобілів RENAULT та прийняти участь у розіграші 3-х електросамокатів Renault³.

Вже по завершенню жорстких карантинних обмежень, запрошуємо вас до автосалону Кий Авто для знайомства з моделями RENAULT, отримання повної інформації про автомобілі та максимального задоволення від тест-драйву. На вас буде чекати пам’ятний сувенір⁴!

Крім цього, наші консультанти детально ознайомлять вас з унікальною кредитною програмою Renault Бонус та Renault Bonus+ від Renault Finance, яка дозволяє отримати вигоду від 30 000 до 80 000 грн при купівлі автомобіля в кредит⁵.

 

¹ На автомобільному ринку з 1996 року.

² Вигода до 25 000грн на придбання автомобіля для фізичних осіб. Пропозиція діє з 1.04.2021 по 31.05.2021 і тільки в ТОВ «Кий Авто Центр». Розмір вигоди залежить від обраної комплектації авто. За умови придбання автомобіля за кредитною програмою «Renault Бонус» або програмою Renault Лізинг розмір вигоди становить 50% від даної спеціальної пропозиції.

Деталі за тел: (044) 536-96-99. Умови та термін Акції можуть бути змінені.

³ Участь в розіграші приймають усі клієнти (фізичні особи) ТОВ «Кий Авто Центр», які придбали автомобіль в період з 1.04.2021 по 31.05.2021.

⁴ Мається на увазі отримання сувеніру після тест-драйву по завершенню жорстких карантинних обмежень. Пропозиція діє тільки в ТОВ «Кий Авто Центр». Умови та термін пропозиції можуть бути змінені.

Завантажити Правила проведення розіграшу

⁵ Ознайомитись з кредитною програмою Renault Бонус на сайті.

До зустрічі в Кий Авто!

 

ЗАБРОНЮВАТИ ТЕСТ-ДРАЙВ

ЗАЯВКА НА АВТОМОБІЛЬ

АВТОМОБІЛІ В НАЯВНОСТІ